top of page
תמונה-קאבר.png

"לקצור את התבונה שלך" (HYW):
הצטרפ\י למפגש קבוצתי נפלא בזום המתקיים רצוף מאז נובמבר 2020!

חץ.png

האם אתה מוצא שיש לך צורך בשיחות משמעותיות על החיים, במרחב בטוח, אבל פשוט נראה שאין לך את ההזדמנות והאנשים שזה יקרה?

 

האם אתם משתוקקים לחקר ושיח יצירתי ומשמעותי לגבי שורה ארוכה של "שאלות העמוקות יותר" של החיים, על אחת כמה וכמה במחצית השנייה של החיים?

 

לאורך כמעט שני עשורים בהם הייתי מאמן ומנחה קבוצות, שמתי לב שאנשים מחפשים בדיוק דברים מהסוג הזה, ולא קל למצוא אותם. יזמתי את הנחיית סדרת "לקצור את תבונתך" כאשר רובנו היינו סגורים בביתנו מפאת וירוס הקורונה, ישבנו בריחוק חברתי...המשכתי את הקבוצה הזו כי האנרגיה, העומק, הקשר הבין-אישי והערך היו כל כך מדהימים שהאנשים לא רצו לסיים משהו שהביא ערך משמעותי להם!

 

בכל חודש נוצרת סדרה חדשה, עם נושאים חדשים ויצירתיים ונקודות מבט ותובנות חדשות. כל המפגשים כוללים: שיחות עומק בקבוצות קטנותב"חדרי זום" נפרדים, תרגילי כתיבה להתבוננות, צפייה בקטעי וידאו קצרים שנבחרו בקפידה, תוכן מעניין, מפרה ורלוונטי, שיתוף אותנטי בתובנות. מדהים כמה מהר עוברות 2.5 שעות!

 

כל סדרה מורכבת מארבעה מפגשים בני 2.5 שעות כל אחד, בימי רביעי רצופים, 12:00-14:30 EST (19:00-21:30 בישראל). שמרנו על הקבוצה קטנה (מתחת ל-10 אנשים), מ-5 מדינות שונות, מארה"ב ועד אוסטרליה. מוזמנים להתעניין!

 

לפרטים והרשמה: רוני

Road-through-arch-flowers.jpg

מבחר נושאים שנידונו בהם בקבוצה מאז תחילתנו:

🢘 איך להבין, לקבל ולאמץ את השינוי במחצית השנייה שלנו?

🢘 למה אנחנו צריכים יותר: חמלה עצמית, הכרת תודה, אופטימיות?

🢘 מי היה האדם שהכי השפיע עלינו בחיים? אֵיך?

🢘 הטיית השליליות: כיצד היא משפיעה על האופן שבו אנו חושבים ומתנהגים?

🢘 האם אנו משאירים מורשת? אֵיך?

🢘 התמותה שלנו: האם נוכל לשוחח ולחקור אותה בתבונה?

🢘 מסתכלי קדימה: חלומות, חזון ותוכניות- במחצית השנייה שלנו

🢘 משפחה, חברים ושינויים במחצית השנייה שלנו

🢘 יחסים עם ילדים בוגרים; מה קורה עם מערכות יחסים בין אחים כשאנחנו מתבגרים?

🢘 הומור והזדקנות: מה שאולי לא ידענו וצריך לדעת!

🢘 ההחלטות הטובות ביותר וההחלטות הגרועות ביותר שלנו; המורים החמורים והחביבים שלנו בחיינו

🢘 היכן וכיצד אנו מוצאים משמעות בחיינו?

🢘 בושה ואשמה: האם הם עושים עלינו מניפולציות?

🢘 בדידות, נחישות והתמודדות עם מצוקות: כיצד הם באים לידי ביטוי בחיינו ככל שאנו מזדקנים?

מתעניינים אבל לא בטוחים מה מתאים לכם?

צור\צרי איתי קשר לפגישת ייעוץ חינם בת 30 דקות בכדי לחקור את זה ביחד!

המלצות המשתתפים:

"רוני דוניץ הוא מנחה סדנאות מעולה, מנחה דיון קבוצתי מוכשר ביותר. אני מתרשמת כל פעם מחדש מהנושאים שהוא בוחר וממגוון הסרטונים, הרצאות ה-TED והשירים שהוא בוחר כדי להעשיר את הנושא. אני לומדת יותר על עצמי ועל חבריי למסע."

ג'ולי מ. (ארה"ב)

"כשהגיעו החדשות על מחלתו הסופנית של בני, ידעתי שאני צריך עזרה כדי להבין איך להתמודד ואיך להיות שם בשבילו. מצאתי את רוני ואת הקבוצה הזו שעזרו כל כך הרבה. שיתוף, הקשבה, למידה עם אנשים אכפתיים המונחים על ידי התבונה של רוני הן חווית חיים שאני מעריכה ומצפה לה בכל שבוע. אני כל כך אסירת תודה על ההזדמנות הזו.

פראן באר (ארה"ב)

"הקבוצה הזו הייתה כל כך משמעותית וחשובה עבורי - הייתי פסיכותרפיסט כל כך הרבה שנים, אבל לא היה לי זמן, מקום ואנשים באמת לחלוק איתם, ולקבל תובנות מסוגים שונים של אנשים ותרבויות. רוני, אני איתך, אלך איתך למדבר!"

עמוס טפלא (ישראל)

"רוני, אני מאוד מעריכה אותך ואת המסירות שלך, והנושאים המרתקים שאתה מביא לקבוצה שלנו. אתה מעורר בי השראה לתת השראה לאחרים, ואני רוצה שתדע ותרגיש ש"אפקט האדווה" הזה מתרחש- תודה לך!"

(ג'נט הלפנד, ארה"ב)

"כל שבוע אני מחכה בכיליון עיניים למפגש הקבוצתי: לפגוש חברים מכל העולם, ללמוד אחד מהשני, לשתף את הסיפורים שלנו ולהרגיש שאני לא לבד".

עירית קפיליוק (ישראל)

"תדע לך, רוני, שאני ממש אוהבת ומחכה כל השבוע למפגשים האלה! איזה מנחה נפלא אתה! אתה גורם לכולם להרגיש כל כך בנוח וחופשיים לדבר בפתיחות. תודה רבה על השיתוף בכשרונות שלך."

קרול רוברטס (ארה"ב)

"ההשתתפות בסדנאות של רוני תמכה בי מאוד בגילוי יותר על מסע חיי, החוויות שלי ושיעורי החיים שלי, מי אני היום כאדם מבוגר, ממה אני מתלהב עכשיו, וכיצד אני יכול להביא משמעות וחיוניות רבה יותר לחיים שלי ".

R.C. (ארה"ב)

"דרך נס הזום, זרים גמורים הפכו לחברים. בהדרכתו המומחית של רוני, אנו פותחים את ליבנו זה לזה וחולקים את השמחות והצער של המסע שלנו לזקנה בהמשך החיים. חוויה שהיא אוצר לחיים".

ש.ר. (ארה"ב)

bottom of page