חץ.png

אימון אישי (Coaching) ל"קצירת התבונה" במחצית השנייה של החיים​.

אפשר לדבר בלי סוף על שינוי, חזון, התקדמות, יצירה ויציאה מאזור הנוחות. ובכל זאת, מניסיוני, אם אתה רוצה לקבל מוטיבציה ואחריות לתוצאות שאפתניות ומרחיקות לכת - תוכנית אימון אישית היא האפשרות הטובה ביותר שהופכת "שיחה" ל"מחויבות".

מסגרת אימון זו עוסקת בצלילה עמוקה לנושאים רבים וחשובים, ביניהם זיהוי והצבת מטרות, ראיית התמונה הגדולה, בניית תכניות פעולה מוגדרות היטב, איתור חסמים ודרכים להתגבר עליהם, בניית יחסים מעצימים בן מאמן ומתאמן, קבלת  עידוד ליוזמה, תמיכה, תושייה וההתמדה לכל אורך הדרך. מכיוון שמדובר בתוכנית מותאמת אישית, אורכה והתכנים הכלולים בה מותאמים לצרכים ולמטרות הספציפיות של כל מתאמן.

shutterstock_461741035.jpg

לאמן את הדור הצעיר

מאז שנת 2003 הייתה לי הזכות לאמן מאות אנשים מכל תחומי החיים כדי לעזור להם לבחור, להתקדם ולשנות קריירה, לעשות עסקים ולנווט בדרכיהם בחיים. החוויה הזו - בהיקף של מעל 6000 שעות של אימון אישי - לימדה אותי דבר אחד: יש בי תשוקה גדולה לאמן אנשים החפצים לעשות שינוי חיובי בחייהם.  

דבר נוסף אליו שמתי לב בשנים האחרונות הוא שהעובדה שאני בגיל בו קוצרים את התבונה מהווה יתרון אדיר כאשר אני מאמן אנשים בגילאים צעירים. אני מוצא שפער הגילאים והניסיון רק משבחים את האימון, הודות לפרספקטיבה רחבה יותר, זאת לצד ידע, ניסיון ותשוקה לסייע. מסתבר שדווקא הדור הצעיר זקוק לראייה רחבה והכוונה מפי אנשים מבוגרים ומנוסים יותר,  בעידן הזה של תחרות גבוהה וחוסר וודאות מטלטל.

הדלת פתוחה - אשמח לעזור גם לך!

"אל תשאל מה העולם צריך. שאל מה גורם לך להתעורר ולחיות ותעשה אותו.

כי מה שהעולם צריך זה אנשים שמתעוררים לחיים" - הווארד תורמן