רוני דוניץ

רוני דוניץ

נולדתי וגדלתי בארה"ב למה שאני קורא "משפחת מהגרים יהודים"- אבי, ניצול שואה מפולין ואמי, דור 9 בירושלים הבירה. כבר מגיל צעיר התאהבתי בחיפושי דרך בחיים. בגיל 21 עליתי ארצה. שהיתי כ-5 שנים במזרח הרחוק, שם נחשפתי והתעמקתי בלימוד מסורות שונות של פילוסופיית ופסיכולוגיית המזרח. דברים אלה מלווים את חיי גם היום.

בשנת 1989 סיימתי את לימודי התואר השני הבינלאומי (MBA) בבית הספר לניהול גלובלי בארה"ב ולאחר מכן עבדתי כ-15 שנים בשיווק בינלאומי בתעשיית ההיי-טק והביוטכנולוגיה. בשנת 2003 עזבתי את התחום והתחלתי את הנתיב שהפך מהר מאוד לדרך המקצועית המשמעותית ביותר בחיי - מאמן אישי לחיים, לקריירה ולעסקים. עבורי העבודה הזאת עם מאות אנשים ואלפי שעות אימון ב- 16 שנים האחרונות  ממלאת אותי ברגשי סיפוק. סיוע לאחרים למצות את הפוטנציאל האישי שלהם בחיים הוא עבורי שליחות של ממש.

לאורך השנים היתה לי הזכות לרכוש, לייצר, לטפח וליישם כלים שונים בהנחיית קבוצות "מאסטרמיינד", מספרי-סיפורים (סטוריטלינג), יזמות וכתיבה. בשנים האחרונות אני מוצא שהגעתי לפתחו של תחום מרתק ומלא השראה, שאותו אני חוקר ומעמיק כל יום: פיתוח תהליכי צמיחה של משמעות חיי ב"קצירת התבונה של הגיל".

אני מאמין מעל הכל ש"לעולם לא מאוחר מדי להיות כל מה שיכולת להיות" (ג'ורג' אליוט).

חץ.png